دسته بندی ها

درباره ما

سیر تکامل فروشگاه فریز از سال 1388 تا به امروز را ببینید.

سال 1388
فروشگاه فریز بر پایه یک اختراع تاسیس شد!

اختراعی برای اولین بار در جهان توسط یک مهندس ایرانی که بعد ها بنیانگذار فروشگاه فریز شد. خنک کننده هوشمند قطعات و لوازم الکترونیکی و غیر الکترونیکی با طیف وسیعی از کاربردها در تمامی صنایع.
این مهندس جوان در ابتدا محصول خود را به گونه ای تغییر شکل داد تا جایگزین کولر و بخاری اتومبیل شود. بازدهی بیشتر، قیمت بسیار پایین، عدم استفاده از نیروی موتور خودرو و کاهش کارایی آن، قابلیت استفاده به عنوان کولر و بخاری به صورت همزمان و... از مزیت های بارز این دستگاه جدید بود. مهندس جوان با مراجعه به شرکت ایران خودرو و ارائه طرح خود خواستار استفاده از این طرح بر روی محصولات این شرکت گردید. پس از کار فراوان و انجام آزمایشات بسیار سختگیرانه پس از نصب این محصول بر روی خودروی پژو 206،  بالاخره وقت اعلام نتیجه شد، قائم مقام وقت این شرکت به مهندس جوان گفت: طرح شما خوبه، عالیه، اما ما تازه 3 میلیارد تومان خرج کردیم و خط تولید کولر 206 رو راه انداختیم، طرح تو اگر اجرا بشه اون 3 میلیارد و خط تولیدمون چی میشه!
مهندس جوان جوابی مشابه رو از دیگر شرکت های خودرو سازی ایران گرفت.
حالا شما میدانید که نام فریز به معنای خنک و منجمد، چرا و چگونه برای این شرکت انتخاب شد!

سال 1390
مطالعه و بررسی در جهت تولید این محصول با کاربری خنک کننده هوشمند CPU کامپیوتر  توسط تیمی حرفه ای از خبرگان این امر با مدیریت همان مهندس جوان شروع شد و منجر به تولید نمونه اولیه این محصول گردید. پس از انجام آزمایشات نهایی این محصول وارد خط تولید گروه صنعتی - مهندسی فریز گردید و با بهترین کیفیت ممکن وارد بازار شد. متاسفانه به علت هزینه بالای تولید لوازم "های تک" در ایران و عدم علاقه تیم مدیریت بر سفارش تولید در کشور چین و همچنین موانع بی مورد و متعدد قانونی، تولید این محصول متوقف شد.

سال 1391
تیم مدیریتی و اجرایی فروشگاه فریز به شکل امروزی شکل گرفت و با مطالعه علمی و دقیق بازار با آمادگی کامل پا به عرصه موبایل و لوازم جانبی آن گذاشت. در ابتدا با تولید پاور بانک اولین تولید کننده این محصول در خاورمیانه شد و پس از آن با عقد قرارداد با شرکت های مطرح تولید کننده لوازم جانبی موبایل در جهان نسبت به واردات و عرضه آن در بازار ایران اقدام کرد.

و امروز
پس از 8 سال فعالیت در بازار موبایل و فعالیت بی وقفه و شبانه روزی، فروشگاه فریز مرکز واردات و پخش بهترین لوازم جانبی موبایل و تبلت در سراسر کشور است و با راه اندازی بهترین تیم پشتیبانی و خدمات پس از فروش و همچنین تیم گسترده توزیع و پخش، میکوشد تا فاصله خود را با رقبا حفظ کرده و همچنان در اوج باقی بماند.